طراحي وب سايت
طراحي وب سايت و اپليكيشن موبايل

خبرنامه تا چه حد مي تواند براي يك وب سايت خوب مفيد باشد؟

اولين مزيت استفاده از خبرنامه در قالب سايت خواه وردپرس باشد يا هر سيستم مديريت محتواي ديگري، اين است كه خبرنامه باعث مي شود كه كاربران سايت شما به بازديد دوباره از سايت ترغيب مي شوند پس اولين مزيت استفاده از خبرنامه افزايش تعداد كاربران بازديد كننده از سايت شما خواهد بود كه در نتيجه استفاده ي بيشتر از خدمات شما و افزايش خريد محصولات شما را در بر خواهد داشت.

دومين مزيت استفاده از خبرنامه اين است كه خبرنامه، به دليل اينكه تعداد بازديدكنندگان سايت شما را افزايش ميدهد در سئوي سايت تاثير مثبتي دارد.

مزيت ديگر اين است كه شما مي توانيد با استفاده از اين ايميل ها تبليغات خود را نيز گسترش دهيد مثلا هر زمان كه محصول يا خدمات جديدي براي ارائه داريد مي توانيد با استفاده از ايميل هاي كاربران درباره ي محصول يا خدمات جديدتان تبليغات كنيد.

خبرنامه باعث مي شود كه اين حس در كاربر بوجود بيايد كه شما به او اهميت مي دهيد و او براي شما مهم مي باشد حال اگر كاربر از خبرنامه ي سايت شما راضي باشد و به خوبي با آن ارتباط برقرار كند، سايت شما را به ديگران هم پيشنهاد مي كند.

انتشار لحظه اي اخبار توسط خبرنامه و دريافت سريع آن ها توسط كاربر نيز يكي ديگر از مزيت هاي خبرنامه مي باشد: مثلا شما براي محصولي تخفيف ويژه قرار ميدهيد و اين محصول به دليل درخواست بالا به فروش رفته و تمام مي شود و كساني كه خبر موجود بودن اين محصول را توسط خبرنامه دريافت كرده اند توانستند كه اين محصول را خريداري نمايند.

از مزيت هاي ديگر خبرنامه رايگان بودن آن مي باشد يعني مشتري به جز پرداخت پول اينترنت مبلغ ديگري را نمي پردازد، در ضمن به حفظ محيط زيست كمك مي كند زيرا استفاده از كاغذ را تا حد زيادي كاهش مي دهد!

يكي از مزيت هاي ديگر خبرنامه اين است كه كاربر توانايي انتخاب نوع خبر دريافتي را داراست، يعني كاربر به ميل خود در خبرنامه ي مورد علاقه ي خود عضو مي شود، اطلاعات را توسط ايميل خود دريافت مي كند و سر فرصت آن را مطالعه مي نمايد.

در اينجا ما دو سايت خوب و رايگان كه در اين زمينه فعاليت مي كنند را به شما معرفي مي كنيم:
mailchimp.com و feedburner.google.com

مزاياي استفاده از خبرنامه

مزاياي استفاده از اين دو بستر ايجاد خبرنامه رايگان

اولين مزيت استفاده از اين سايت ها اين است كه سرويس هاي ارائه شده توسط آن ها كاملا رايگان هستند. دومين مزيت اين دو سايت اين است خبري از اسپم شدن ايميل ها در ان ها وجود ندارد. از مزيت هاي feedburner اين است كه مي توانيد به طور مستقيم سايت خود را در آن معرفي كنيد زيرا در آدرس و ايميل ارسال شده نام سايت شما وجود دارد. از مزيت هاي mailchimp نيز اين است كه ميتوانيد تا ۲۰۰۰ عضو رايگان داشته باشيد و براي هر يك حداكثر ۶ ايميل در ماه بفرستيد.

خبرنامه براي وردپرس

سيستم مديريت محتواي وردپرس در قالب افزونه هاي متفاوت سيستم خبرنامه رايگاني را در اختيار كاربران قرار ميدهد. شما مي توانيد امكان خبرنامه در وردپرس را با افزودن برخي افزونه ها كه در زير ليست كرده ايم فعال كنيد و از مزاياي آن برخوردار شويد.

افزونه Newsletter : اين افزونه يكي از ساده ترين افزونه هاي وردپرس مي باشد كه تنها در چند ثانيه مي تواند بخش خبر نامه را به سايت مورد نظر اضافه كند. از ويژگي هاي اين افزونه يكپارچه بودن آن با سيستم عضويت وردپرس مي باشد

افزونه Email newsletter : اين افزونه نيز يكي از افزونه هايي است كه اين امكان را به شما مي دهد براي افراد مشترك يا افرادي كه در سايت شما نظر داده اند خبرنامه ارسال كنيد.

 افزونه Alo EasyMail Newsletter : ازويژگي هاي اين افزونه مي توان به ابزارك آژاكس, چندزبانه بودن، ارسال دسته اي خبرنامه ها و جمع آوري ايميل كاربران عضو و مشتركين سايت در يك ليست اشاره كرد.

افزونه wysija newsletter : با اين افزونه شما مي توانيد به سادگي خبرنامه ها را از طريق وردپرس ارسال نماييد.

منبع: سايت آرنيكاوب 

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۲۹:۵۲ ] [ emami ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 5772
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب